Yellow Tea Style© Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS , tak jak na większości forów musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!
Oto doskonałe powody, aby zarejestrować się:

* Wysyłanie prywatnych wiadomości
Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników!
* Dodawanie wydarzeń do kalendarza
Nadchodzi ciekawe wydarzenie? Podziel się z nami!
* Shoutbox
Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej wiadomości ;)
    Guest Message by DevFuse

- - - - -

Naturyzm W Rosji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
    1 odpowiedź w tym temacie

#1 Natan Rahl

Natan Rahl
      • Czas online: 41m 31s
    • Tematy: 8
    • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 23 lipiec 2004 o 11:12

Witam,
    wróciłem z urlopu spędzonego u naszego Wielkiego Brata. Pomimo planów nie udało się dotrzeć nad Morze Czarne i odwiedziłem jedynie Morze Azowskie (dokładnie zalew (zatokę?) Taganrodzką (chyba tak się to odmienia)). Miałem możliwość odwiedzin kurortu o nazwie Jejsk (napisłem fonetycznie bo brakuje mi cyrlicy). Plaże niewielkie, zatłoczone do bólu, pokryte kruszonymi muszlami zmieszanymi z piaskiem i niedopałkami papierosów (ohyda). Odwiedziłem też jedną z "plaż" wewnątrz lądu. Śmietnik był jeszcze gorszy. Mój krewniak mieszkający w Rosji stwierdził, że tak jest wszędzie w tym nad Morzem Czarnym, gdzie wypoczywa cała Rosja, której nie stać na wyjazd zagraniczny. Pomimo teoretycznie istniejącego ruchu naturystycznego w Rosji, wydaje się, że jest jeszcze mniejsza tolerancja niż w Polsce. U nas są chociaż nieoficjalne plaże naturystyczne, a tam najwyżej można dostać w zęby (powtarzam zdanie krewnego).
    Co do cen, to są prównywalne przy mimo wszystko niższym standardzie.
    Podsumowując:
    nie polecam naturystom wyjazdu do Rosji w celach wypoczynkowo natrystycznych. Oczywiście powyższe spostrzeżenia są totalnie subiektywne i niekoniecznie odzwierciedlają stan faktyczny w całej Rosji. Moje zdanie jednak jest w tej materii raczej negatywne.
    Pozdrawiam z nadzieją na słońce w niedzielę to pojadę sobie do Dębek.

Dużo słońca
    życzy

Natan Rahl

#2 macieksk

macieksk
      • :
    • Tematy: 6

Napisany: 26 lipiec 2004 o 13:52

A ja kiedyś widziałem stronkę o naturystach w Rosji. Na stronce były same fotki, przeważnie rozebranych nastek, pląsających na golatka w metrowym śniegu, albo chodzących po lesie i zbierających grzybki :D  Były także zdjęcia reality, czyli golasy z obwisłymi brzucholami, stare baby w chustach na głowach, gdzieś na jednej z plaż morza czarnego... :P

Copyright © 2014 NNS