Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

W PRZYSZŁYM MIESIĄCU W KLUBIE NNS

No I Się Porobiło - Będą Problemy!


MPB
 Udostępnij

Rekomendowane posty

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatnio

Top użytkownicy w tym temacie

  • grommit

    9

  • maciek

    5

  • Bilbolodz

    3

  • pawel

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Artykuł jak zawsze zbudowany by wywołać sensacje jakby co najmniej się komuś krzywda działa. Jak można przeczytać w tekscie że na foran naturystycznych pojawiają się głosy negatywne co do imprezy (przykłady negatywnych głosów naszego forum: "miła rodzinna atmosfera", "wspaniała organizacja i atmosfera", "mili ludzie którzy tworzą świetną atmosfere" normalnie same negatywy).

Komentarze niektórych jak zawsze poniżej 1IQ, ale także dużo walki z nietolerancją i niewyedykowaniem.

Podobał mi się wywiad. Pani Katarzyna odpowiadała rzeczowo i sensownie na pytania.

Miejmy nadzieje że to nie wpłynie znacząco na organizacje kolejnych imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przeczytałem większość komentarzy i szczerze powiedziawszy ogarnęło mnie przerażenie........ Skąd w ludziach tyle jadu i głupoty????? Musiałem długo ze sobą walczyć, żeby nie napisać jakiegoś komentarza ale uznałem, że nie będę im "nabijał wejść".

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Również poczytałem komentarze (dotarłem do 9 strony), rzeczywiście często wylewa się jad, ALE równie często są "głosy poparcia"! :lol: Więc nie jest tak źle jeszcze z naszym narodem :lol:

And

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

są w tej chwili 342 opinie, po przeczytaniu kilku doszedłem do wniosku, że jest ich kilka rodzajów, przeważają dwie, 1) zboczeńcy, pedały, masoni itp 2) ciemnogród, być może się uprzedziłem, ale nie byłem w stanie przeczytać więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie ma co sie przejmowac ludzką głupota . Tym bardziej ze ogromna wiekrzość komentujących to dziciarnia która tylko czeka a prowokacje i bardzo cęsto im to sie udaje . Więc dajmy im sie wygadać bo i co mi pozostało skoro tak im zależy aby zaistniec w miediach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Niestety w Polsce rzetelność dziennikarska pozostawia wiele do życzenia. Autorka nie zadała sobie trudu, by prześledzić jakiekolwiek zagraniczne strony naturystyczne (czeskie, lub niemieckie). Gdyby to zrobiła, to z pewnością nie napisałaby tak sensacyjnego w jej przekonaniu tekstu.

Jakby w odpowiedzi na ten artykuł, (choć zbieżność czasu raczej przypadkowa) ukazał się dziś na stronie www.naturista.cz materiał przekonujący, aby nie wstydzić się nagości przy dzieciach.

W naszym kraju wszystko co związane z nagością, bez względu na kontekst, ma podtekst seksualny i jest powodem do sensacji. Korzystają z tego dziennikarze, którzy z braku pomysłu na ciekawy materiał, robią aferę z czegoś co tak naprawdę nią nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na temat naszego dziennikarstwa to szkoda słów.

Pogoń za sensację to sens ich życia,za

wszelką cenę nie licząc się z nikim.

Komentarze też poniżej normy(nie wszystkie).

Krótko podsumowując ŻENADA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Wg mnie szkoda czasu na czytanie tych komentarzy! A sam artykuł na miernym poziomie! Ale czego się nie robi dla podniesienia poczytności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

bo ich zadaniem jest wyprodukować towar o możliwie największej ,,sprzedajności,, a naturyzm w takiej postaci jaką widzimy my i do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni jest zbyt nudny dla żądnej sensacji społecznosci, tym samym jest o małej wartości handlowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ja tam widzę pozytywny wydźwięk artykułu. Autorka nie kwestionuje samej idei nocy naturystów, tylko jest zaniepokojona przyprowadzaniem dzieci. Czyli coś co przy pierwszej imprezie tego typu budziło popłoch i zgorszenie mediów (goli ludzie przyjdą do sauny i będa się kąpać w aquaparku), teraz zaczyna ewelouwać w kierunku (goli ludzie przyprowadzą swoje dzieci).

Czyli od etapu "nagośc jako taka jest be", doszliśmy do etapu "nagość z dziećmi jest be".

Coraz mniej jest głosów przeciwko naturyzmowi jako wypoczywaniu nago na plaży, czy tez w saunie. A jeszcze z 5, 6 lat temu temat wzbudzał niemała sensację z "wzywaniem proboszcza włącznie :D"

Jak widzicie wszystko zmierza ku lepszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Ble ble jakiegoś pismaka, który nie miał tematu, więc zapytał paru psychologów, którzy powiedzieli co wiedzieli, czyli nic. Jutro będzie o kolejnej książce Zyzaka albo o nowej parze w gwiazdach, które śpiewają na lodzie.

Nie wpadać w histerię z powodu jakiegoś bleblającego grafomana, który musiał zapewnić szpaltę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Nie czytaliśmy artykułu i chyba go nie przeczytamy. Zawsze będą ludzie, którym coś się nie spodoba, choćby to, że ktoś się dobrze bawił. Nie dajmy satysfakcji pieniaczom, zmieńmy temat na przyjemniejszy, przecież mamy o czym pogadać. To proszę Państwa, kiedy następna impreza?

Do miłego.

Beata i Zbyszek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Autorka nie kwestionuje samej idei nocy naturystów, tylko jest zaniepokojona przyprowadzaniem dzieci.

Chciałbym usłyszeć (ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie), co by pisały media w przypadku ograniczeń wiekowych na NN np. od 18 lat! Ależ wtedy byłby "pewniak" do używania na każdy temat, byleby nie zwiazany z naturyzmem! Mimo wszystko obecność dzieci wytrąca najostrzejsze argumenty i łowcy sensacji muszą jej szukać gdzieś "w opłotkach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Przeczytałem większość komentarzy i szczerze powiedziawszy ogarnęło mnie przerażenie........ Skąd w ludziach tyle jadu i głupoty????? Musiałem długo ze sobą walczyć, żeby nie napisać jakiegoś komentarza ale uznałem, że nie będę im "nabijał wejść".

Mnie przeraża w komentarzach skala nienawiści. Jedni nienawidzą naturystów nazywając ich zboczeńcami i pedofilami. Inni nienawidzą Kościoła i katolików, nazywając ich "katolami", "moherami" i "klechami". Sam nie wiem, co jest bardziej przygnębiające - czy fakt, że ktoś postrzega naturystów jako dewiantów, czy też fakt, że ich "obrońcami" są ludzie równie spaczeni, tylko na innym punkcie. Brrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mnie przeraża w komentarzach skala nienawiści. Jedni nienawidzą naturystów nazywając ich zboczeńcami i pedofilami. Inni nienawidzą Kościoła i katolików, nazywając ich "katolami", "moherami" i "klechami". Sam nie wiem, co jest bardziej przygnębiające - czy fakt, że ktoś postrzega naturystów jako dewiantów, czy też fakt, że ich "obrońcami" są ludzie równie spaczeni, tylko na innym punkcie. Brrr...

Zgadzam sie w 100% Grommit.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Mnie przeraża w komentarzach skala nienawiści. Jedni nienawidzą naturystów nazywając ich zboczeńcami i pedofilami. Inni nienawidzą Kościoła i katolików, nazywając ich "katolami", "moherami" i "klechami". Sam nie wiem, co jest bardziej przygnębiające - czy fakt, że ktoś postrzega naturystów jako dewiantów, czy też fakt, że ich "obrońcami" są ludzie równie spaczeni, tylko na innym punkcie. Brrr...

No dokladnie! Spora czesc polskiego spoleczenstwa wyznaje zasade "Ma byc tak jak ja chce i basta!" Stad bierze sie nienawisc do tych wszystkich, ktorzy maja inne zdanie. Takie zjawisko nazywa sie nietolerancja. Niezaleznie czego ona by dotyczyla. Niestety - uplynie jeszcze sporo czasu zanim polskie spoleczenstwo nauczy sie ze zyja w nim rozni ludzie o roznych pogladach i roznych potrzebach. Jedynym wiec sposobem unikniecia konfliktow jest wzajemne poszanowanie pogladow i potrzeb innych ludzi.

I jeszcze jedno na temat rzetelnosci tego tekstu. Zwroccie uwage na podpis pod zdjeciem mezczyzny z bobasem: Noc Naturystów odbywa się w Łodzi od czterech lat . To by bylo tyle na temat rzetelnosci tego artykulu.

Edytowane przez tgniw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Czyli od etapu "nagośc jako taka jest be", doszliśmy do etapu "nagość z dziećmi jest be".

Coraz mniej jest głosów przeciwko naturyzmowi jako wypoczywaniu nago na plaży, czy tez w saunie. A jeszcze z 5, 6 lat temu temat wzbudzał niemała sensację z "wzywaniem proboszcza włącznie ;)" Jak widzicie wszystko zmierza ku lepszemu.

Ludzie są w Polsce niedojrzali emocjonalnie i nie zaakceptują naturyzmu. Chodzi mi o takich ludzi, którym nagość kojarzy się wyłącznie z seksem i całą otoczką wokół niego, z dewiacjami włącznie. Moim zdaniem ludzie wierzący są w stanie zaakceptować wolność drugiego człowieka do nagiego opalania - po prostu szanują bliźniego i jego wybory. Niestety większość społeczeństwa stanowią chyba hipokryci, którzy sami będąc ludźmi na wskroś zepsutymi osądzają innych - i to nie tylko golasów. W Polsce zatem nie rozgrywa się walka z niezrozumieniem, tylko walka z głupotą. A z agresywnymi głupkami ciężko wygrać.

Kilka przykładów polskich zachowań wobec nagości:

1. Będąc w saunie w Koziegłowach k/Poznania zostałem przez jednego ABS-a wyrzucony i wyzwany od zboczeńców. Zarówno ja jak i obsługa basenu daliśmy za wygraną - ABS z racji spędzania życia na siłowni miał większą siłę argumentów... ;)

2. Krynica Morska, plaża tekstylna. Na plaży odległości między parawanami około 10 metrów. Nasze nagie opalanie nikomu nie przeszkadzało, po tygodniu plażowania zauważyliśmy, że pojedynczy plażowicze opalający się niedaleko ośmielili się i zrzucili to i owo. :D

3. Aquapark w Swarzędzu - wzbudziłem sensację biorąc nago prysznic.

4. Ten sam aquapark, sauna - większość ludzi nago.

5. Dzika plaża nad jeziorem koło Poznania, na plaży koło kilkunastu osób - moje nagie opalanie i kąpiel nikomu nie przeszkadzały - pełna akceptacja przez otoczenie. ;)

6. Jezioro Rusałka - polana po stronie południowej. Leżałem na uboczu z dala od głównych traktów. Po polanie krążyła kobieta z córką. Kilkanaście metrów ode mnie stanęła na palcach i przez chwilę wpatrywała się. Kiedy do niej dotarło, że widzi nagie pośladki zaczęła się drzeć "zboczeniec!", ale nie uciekała, tylko stała, rozglądała się w koło i krzyczała :D Nikt nie zwrócił uwagi na jej nawoływania i sobie poszła.

Jak widać są w Polsce ludzie, którym nagość nie zawadza, są i tacy, którzy panicznie boją się gołych pośladków :D

Nawiązując do nagości, to jeszcze przypomniały mi się dwa reportaże o ekshibicjonistach. W pewnej wsi facet chadzał nago wzbudzając... podziw! :lol: Jedna kobieta tylko protestowała przeciwko, ale została przez resztę wsi wyciszona, żeby nie psuła rozrywki. Baby z rożżewnieniem na gościa zerkały i wzdychały, chłopom nie przeszkadzało - twierdzili, że ich żonom też się trochę urozmaicenia należy.

Natomiast w innej wsi pewien rolnik nago jeździł traktorem i nago biegał po swoim obejściu terroryzując wizerunkiem członka wszystkich mieszkańców. Gdyby nie policja gościa zlnczowanoby.

I jak patrzeć na takie rozbieżne podejście ludzi? Polska to piekny kraj i cięzko rozgryźć naszych rodaków... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

6. Jezioro Rusałka - polana po stronie południowej. Leżałem na uboczu z dala od głównych traktów. Po polanie krążyła kobieta z córką. Kilkanaście metrów ode mnie stanęła na palcach i przez chwilę wpatrywała się. Kiedy do niej dotarło, że widzi nagie pośladki zaczęła się drzeć "zboczeniec!", ale nie uciekała, tylko stała, rozglądała się w koło i krzyczała :D Nikt nie zwrócił uwagi na jej nawoływania i sobie poszła.

Tą babką mnie rozwaliłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ważny komunikat

Musisz zaakceptować nasze Warunki użytkowania.